Bramy garażowe

Oprócz drzwi, okien i rolet, w asortymencie naszego wrocławskiego sklepu znajdują się również nowoczesne i wytrzymałe bramy garażowe. Będą one doskonałym dodatkiem do nowoczesnych budynków - są zarówno wysoce estetyczne i doskonale wyglądają, a także zawierają w sobie szereg nowoczesnych funkcji i rozwiązań. W razie pytań dotyczących oferty - prosimy o kontakt.

Dzięki temu, że otwierają się pionowo, nie zabierają cennego miejsca i świetnie sprawdzą się na mniejszych przestrzeniach. Dzięki wytrzymałym panelom, z których jest zbudowany każdy model, zapewniają właściwe bezpieczeństwo i ciekawy wygląd. Co więcej, posiadają także wydajną izolację z pianki poliuretanowej.

Modele uchylne są bardzo popularnym i sprawdzonym wyborem. Można je bezproblemowo, łatwo otworzyć, a do tego są niezwykle proste w montażu. Zakładane są w mniejszych i średnich garażach. Wykonywane są z bardzo wytrzymałej na warunki pogodowe stali ocynkowanej, odpornej na korozję. Podobnie jak modele segmentowe, te również posiadają izolacyjną, wydajną piankę, ograniczającą straty ciepła.