Rolety

W nowoczesnych budynkach warianty te są standardem. Nie tylko dlatego, że są relatywnie tanie oraz wysoce odporne na działanie czynników zewnętrznych, ale również z powodu wysokiej szczelności i izolacji cieplnej. Oferujemy warianty uchylne lub przesuwne, które doskonale sprawdzą się w różnych budynkach.

Są popularnym rozwiązaniem w wielu nowoczesnych budynkach. Ograniczają hałasy dochodzące z zewnątrz, są dodatkową ochroną przeciw promieniowaniu słonecznemu, zabezpieczają przed włamaniami, a do tego doskonale wyglądają. Co więcej, , Oferujemy modele zarówno rozwijane ręcznie, jak i automatycznie, a dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, możemy zamocować je we wnękach okien lub na elewacji. Mogą także być wyposażone w specjalne moskitiery.

Od zewnętrznych różni je to, że muszą zostać zamontowane bezpośrednio na drzwiach lub oknach. Aby je odpowiednio założyć, wykorzystuje się specjalne, ocieplane skrzynki do których zwijają lub od których rozwijają się zasłony. Te nowoczesne warianty również mogą być kontrolowane automatycznie lub ręcznie.