Drzwi zewnętrzne

Aby zyskać wspaniałą ozdobę domu lub mieszkania i jednocześnie jego wizytówkę, warto zainwestować w wysokiej klasy drzwi zewnętrzne, które oferujemy w naszym sklepie we Wrocławiu. Są to produkty tworzone przez dokładnie wyselekcjonowanych producentów, którzy stawiają na najbardziej wytrzymałe drewno oraz nowoczesne designy. To właśnie połączenie trwałości i podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne z pięknem sprawia, że produkty te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Klientów.

Oferujemy modele różnokolorowe, w których zastosowano rozmaite zdobienia i wzory, a także rozwiązania antywłamaniowe, podwyższające poziom bezpieczeństwa użytkowników. Wszystkie drzwi zewnętrzne wyposażone zostały w profesjonalne okucia i eleganckie klamki, doskonale komponujące się z całą konstrukcją.

W przypadku oferowanych przez nas drzwi zewnętrznych styl idzie w parze z doskonałą jakością. Warstwowe klejenie drewna zapobiega wypaczaniu się skrzydła. Izolację wykonano z pianki poliuretanowej nieprzepuszczalnej dla chłodu. Masywne skrzydła zewnętrzne wykańczane są fornirem z najlepszych gatunków drewna. Do wyboru czekają modele o efektownych kształtach przeszkleń, jak również skrzydła pełne, w zależności od usytuowania skrzydła (weranda, wiatrołap itp.). Drzwi zewnętrzne powinny być wyposażone w skuteczny system antywłamaniowy. Oferujemy szeroki wybór drzwi zewnętrznych również z opcją malowania lub wykonania modelu dwuskrzydłowego, od najlepszych producentów. Zapraszamy do kontaktu.

Producenci
Inspiracje