Okna PCV

Są obecnie niezwykle popularne, ponieważ stanowią połączenie trwałości, energooszczędności oraz elegancji - okna PCV to dobry wybór, bez względu na to jaki wariant Państwo poszukujecie - przesuwny czy uchylny. Nasza wrocławska firma postawiła na rozwiązania renomowanych producentów, którzy stawiając na wysokiej jakości materiały używane w produkcji oraz nowoczesne systemy, oferują wysokiej klasy okna w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego okna PCV?

Są one wybierane przede wszystkim ze względu na wysoką trwałość oraz odporność - zarówno na niekorzystne czynniki zewnętrzne, jak również promieniowanie UV czy działanie pleśni i grzybów. Ponadto okna PCV są:

  • tanie (a na pewno tańsze niż okna drewniane),
  • szczelne, gdy zostaną wykonane z największą dokładnością,
  • dostępne w zróżnicowanych kształtach i wariantach kolorystycznych,
  • niepalne,
  • eleganckie i uniwersalne, w związku z czym można zamontować je w niemal każdym pomieszczeniu.

Warto również wspomnieć o tym, że okna PCV nie wymagają konserwacji, a czyszczenie ich jest bardzo proste i wystarczy do tego zwykła woda. Posiadają przy tym dobre właściwości izolacyjne - zarówno jeśli chodzi o trzymanie ciepła, jak i ochronę przed dŸwiękami z zewnątrz. Nasi Klienci najczęściej wybierają białe okna, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać również z innych wariantów kolorystycznych.

Nie zapominając o tym, że okna muszą być właściwie zamontowane, nasza firma z Wrocławia oferuje także usługi wykwalifikowanych monterów. Chętnie doradzimy Państwu również odpowiednie dla Was rozwiązanie.

Producenci
Inspiracje