Rolety zewnętrzne

Ochrona domowych czy firmowych pomieszczeń przed włamaniami, szkodliwym promieniowaniem słonecznym, hałasem oraz insektami to bardzo ważna kwestia, a idealnym rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie zabezpieczenia są rolety zewnętrzne antywłamaniowe, a także moskitiery. W ofercie naszej firmy z Wrocławia znalazły się wyroby uznanych producentów, które wykonano z trwałych materiałów, a także w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Poszczególne modele można montować na elewacji lub we wnękach okiennych, a sam proces ich instalacji jest łatwy i szybki. Mogą być rozwijane i zwijane ręcznie oraz automatycznie, w zależności od potrzeb Klienta.

Dzięki ogromnej różnorodności stylów wykonania, znajdują zastosowanie w nowoczesnym budownictwie, remontach i spełniają swoją rolę jako wyposażenie dodatkowe. Wysokiej klasy rolety okienne zewnętrzne oraz moskitiery dostępne są u nas w bardzo konkurencyjnych cenach.

Rolety zewnętrzne nie tylko odstraszają potencjalnych włamywaczy. Doskonale izolują od hałasu z ulicy oraz chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrz w upalne dni. Wiele spośród dostępnych u nas modeli może być stosowanych zarówno dla nowoczesnych budynków, jak i w czasie renowacji lub modernizacji obiektów zabytkowych. Polecamy zestawy okienne z ochroną przeciwinsektową. Moskitiery stanowią skuteczną barierę dla much i komarów. Szeroki wybór kolorów sprawia, że bez trudu dopasujecie Państwo funkcjonalne rolety zewnętrzne do swojego domu lub mieszkania. 

Producenci
Inspiracje