Okna

Jeśli cenisz sobie wysoką estetykę, a także wysokie parametry izolacyjne czy akustyczne - oferowane przez nas okna spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Asortyment naszego wrocławskiego sklepu jest bardzo bogaty, a wszystkie produkty pochodzą od znanych i renomowanych producentów, takich jak np. Drutex czy Doorsy. W razie problemów z wyborem odpowiedniego rozwiązania, z przyjemnością pomożemy i doradzimy.

W nowoczesnych budynkach warianty te są standardem. Nie tylko dlatego, że są relatywnie tanie oraz wysoce odporne na działanie czynników zewnętrznych, ale również z powodu wysokiej szczelności i izolacji cieplnej. Oferujemy warianty uchylne lub przesuwne, które doskonale sprawdzą się w różnych budynkach.

Zostały one wykonane z wysokogatunkowego, wytrzymałego drewna. Są świetnym pomysłem dla aranżacji i domów w stylu górskim czy góralskim. Nie dość, że wyglądają doskonale, to także są ekologiczne, łatwe w montażu i pomogą regulować wilgoć w pomieszczeniach.

Dla osób szukających rozwiązań niestandardowych, ale wydajnych i praktycznych, polecamy oferowane warianty metalowe. Mogą być wykonane nawet w bardzo dużych rozmiarach, przez co doskonale się sprawdzą zarówno wielkich, jak i małych pomieszczeniach. Metal zapewnia bardzo dużą wytrzymałość na wiele lat.